Rozpoczęły się zapisy do jubileuszowej, dwudziestej edycji turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” - największego turnieju piłkarskiego dla dzieci w Europie. Zapisy potrwają do 30 września.
Już dziś zapraszamy na mecz PGNiG Superligi kobiet pomiędzy MKS Piotrcovia a EKS Start Elbląg. Początek spotkania o godzinie 17.00.
Mateusz Bernatek, zapaśnik Atletycznego Klubu Sportowego, w sobotę rozpocznie rywalizację w mistrzostwach świata, które odbędą się w Nur-Sułtan, stolicy Kazachstanu.
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na kolejny spacer krajoznawczy po naszym mieście. Tym razem wycieczka powiedzie szlakiem detali architektonicznych.
Mateusz Bernatek, czołowy polski zapaśnik w stylu klasycznym, medalista mistrzostw świata i nadzieja na przyszłoroczne Igrzyska Olimpijskie w Tokio, promował zapasy w piotrkowskich szkołach.
Trasą wiodącą po mało znanych, a wyjątkowych architektonicznych perełkach naszego miasta, powiedzie kolejna wycieczka, na którą zaprasza Centrum Informacji Turystycznej.
Rajd Rowerowy organizowany przez Radę Osiedla Wierzeje  już na stałe wpisał się w kalendarz imprez we wschodniej części miasta. W minioną sobotę (31.08) odbyła się kolejna impreza rowerowa. Tym razem cykliści pokonali trasę Piotrków Tryb - Leśna Osada Ekologiczna w Kole.
 
Kamil Majchrzak awansował do trzeciej rundy wielkoszlemowego US Open. To największy sukces w karierze piotrkowskiego tenisisty.
W środę (14.08)  zainaugurowano rozgrywki IV ligi piłkarskiej. Pierwszy mecz rozegrała także piotrkowska Polonia, która jest beniaminkiem rozgrywek.
„Piotrków Legionowy” to tytuł kolejnego spaceru organizowanego przez Centrum Informacji Turystycznej. Zapraszamy już w najbliższą sobotę (10.08) o godz. 15:00.