Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na kolejny spacer po naszym mieście. Podczas najbliższej wycieczki uczestnicy przyjrzą się historii piotrkowskich ewangelików.
Śladami piotrkowian biorących udział w powstaniach powiedzie kolejny spacer organizowany przez Centrum Informacji Turystycznej. Na wycieczkę zapraszamy już w najbliższą sobotę.
Szlakiem piotrkowskich browarów powiedzie kolejny spacer organizowany przez Centrum Informacji Turystycznej. Na wycieczkę zapraszamy już w najbliższą sobotę (25.07).
…pod takim hasłem odbędzie się kolejny spacer organizowany przez Centrum Informacji Turystycznej. Na wycieczkę zapraszamy już w najbliższą sobotę (18.07).
Szlakiem miejsc związanych z historia piotrkowskiego handlu powiedzie kolejny spacer organizowany przez Centrum Informacji Turystycznej. Na wycieczkę zapraszamy już w najbliższą sobotę.
Wiktoria Jaroniek, zawodniczka Atletycznego Klubu Sportowego, brała udział w obozie treningowym reprezentacji Polski kadetek, który w dniach 12 – 24 czerwca odbył się w Poznaniu. To kolejne zgrupowanie kadry, w którym uczestniczyła zapaśniczka piotrkowskiego klubu.
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na kolejną wycieczkę po naszym mieście. Tym razem poświęcona ona będzie mniej znanym mniejszościom narodowym.
Szlakiem dawnych piotrkowskich parków i zieleńców powiedzie kolejny spacer organizowany przez Centrum Informacji Turystycznej. Na wycieczkę zapraszamy już w najbliższą sobotę.  
Po raz pierwszy po długiej przerwie Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na wycieczkę po naszym mieście. Spacer powiedzie szlakiem starych piotrkowskich kin.
Centrum Informacji Turystycznej informuje, że w ciągu dwóch najbliższych tygodni odwołane zostają dwie imprezy turystyczne.