Złote wakacje z "Bartkiem"

Proszę określić gdzie leży problem:
1 + 2 =
Link
1 + 2 =
8. Witamy Borysew
Półkolonie organizowane przez Środowiskową Świetlicę Socjoterapeutyczną „Bartek” przebiegają bardzo aktywnie. Hasłem przewodnim wypoczynku dzieci jest "Złote lato wzywa nas - aktywności nadszedł czas!"
 
- Za nami pierwszy turnus półkolonii. Naszym podopiecznym codziennie serwujemy nowe wrażenia. Dzieci były na wycieczce w ZOO w Borysewie i w Sadach Klemensa. Ćwiczyły swoje umiejętności na basenie, kortach tenisowych oraz odwiedzili Muzeum Marcepana i Zamek Królewski. W świat bajek przeniosły się podczas seansów „Tom i Jerry” i „Luca” a swoje zdolności artystyczne rozwijały podczas zajęć plastycznych, teatralnych, ceramicznych i tanecznych – mówi Eliza Gałas dyrektor „Bartka” i zaznacza, że to nie koniec wakacji ze Świetlicą "Bartek"
- Trwa już drugi turnus i również zapowiada się obiecująco. Wczoraj dzieci były w Muzeum Lodów a przed nimi kolejne atrakcje: warsztaty WOPR, zajęcia treningowo-rekreacyjne z piłkarzami Polonii, wspólne seanse w kinie oraz wiele innych atrakcji - podsumowuje dyrektor.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wakacyjnych zajęć w Środowiskowej Świetlicy Socjoterapeutycznej „Bartek”.
← powrót