Dzisiaj: Piątek 07 sierpnia 2020

Nagrody dla „Nowych Elewacji”

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 2 =
zdjęcie
Jedną nagrodę oraz trzy wyróżnienia przyznano w konkursie „Nowa Elewacja 2019”. Prezydent Krzysztof Chojniak wręczył dziś (30.06) nagrody właścicielom wyróżnionych kamienic.
Do dwunastej edycji konkursu na najładniej odnowioną fasadę kamienicy zgłoszone zostały cztery budynki. Jury – biorąc pod uwagę m.in. zakres i stopień skomplikowania wykonywanych prac, lokalizację kamienicy oraz metamorfozę, jaką przeszła nieruchomość – zdecydowało się przyznać jedną nagrodę w wysokości 10 tys. zł oraz trzy wyróżnienia (po 2 tys. zł).

Nagroda trafiła do właściciela dwóch wyremontowanych kamienic przy ul. Słowackiego 42.
- Bardzo dziękuję za takie wyróżnienie. Nie spodziewałem się, że nasza inwestycja okaże się w tym roku najlepsza – mówił podczas wręczenia nagrody p. Jabłoński, tegoroczny laureat podkreślając, że konkurs „Nowa Elewacja” jest zachętą dla właścicieli nieruchomości do remontowania swoich budynków.
- Remontujemy już kolejną kamienicę i będziemy chcieli zgłosić swój akces także do tegorocznego konkursu – zapowiadał.

Jak podkreślał prezydent Krzysztof Chojniak konkurs cieszy się niezmiennym zainteresowaniem ze strony właścicieli nieruchomości.
- Nagrody nie są w pełni rekompensatą poniesionych wydatków. Jest to forma wyróżnienia osób, które podejmują trud remontu własnych obiektów, przez co przyczyniają się do poprawy wizerunku naszego miasta – mówił prezydent Chojniak dziękując wszystkim właścicielom kamienic za wysiłek włożony w ich modernizację.

Oprócz nagrody jury konkursu przyznało także trzy wyróżnienia, które trafiły do właścicieli nieruchomości przy: ul. Słowackiego 44, ul. Dąbrowskiego 17 oraz ul. Polnej 11.
← powrót