Dzisiaj: Piątek 07 sierpnia 2020

Palisz lub paliłeś papierosy? Zapisz się na bezpłatne badanie profilaktyczne. Swoje płuca można zbadać w Specjalistycznym Szpital Onkologicznym NU-MED w Tomaszowie Mazowieckim w ramach „Programu wczesnego wykrywania nowotworów płuc”.
W Piotrkowie Trybunalski trwa bicie rekordu kraju w układaniu puzzli. Na ułożenie ponad 40 tys. elementów śmiałkowie mają czas do 29 lipca. Każdy może się przyłączyć do bicia rekordu. Zapraszamy do wspólnego układania puzzli.
Rozpoczęło się układanie sztucznej murawy na nowym boisku piłkarskim powstającym na stadionie miejskim „Concordia”.
Trwa ostatni etap prac przy modernizacji ul. Pereca. Droga łączona jest z Al. Kopernika. Dzięki temu rozwiązaniu ułatwimy dojazd w rejon Podzamcza. ​
Chcesz ograniczyć wizyty w urzędzie do minimum? Przekaż swoje dane do Rejestru Danych Kontaktowych. Dzięki temu urzędnik będzie mógł się z Tobą szybciej skontaktować.
Beachhandballistki GRU Juko Piotrków Trybunalski wygrały drugi turniej PGNiG Summer Superligi. Z kolei ich koledzy w rywalizacji mężczyzn uplasowali się na najniższym stopniu podium.
Piotrków Trybunalski wzbogacił się o kolejny obiekt sportowo rekreacyjny. Do użytku oddany został kompleks boiska, siłowni oraz placów zabaw przy ul. Rzecznej.
1500 punktów darmowej pomocy prawnej funkcjonuje w całej Polsce. Z bezpłatnych porad może skorzystać każda osoba znajdująca się w trudniej sytuacji. Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem przygotowanym przez Ministerstwo Sprawiedliwości.
W poniedziałek (20.07) w godzinach porannych na modernizowanym odcinku zamknięta zostanie ul. Zalesicka. Droga będzie nieprzejezdna przez 2-3 miesiące.
„Kapitan Polska – prawdziwy bohater Bitwy Warszawskiej” to tytuł wojewódzkiego konkursu plastycznego na komiks historyczny. Organizowatorem jest Miejski Ośrodek Kultury.