Dzisiaj: Piątek 07 sierpnia 2020

Znamy już oficjalne wyniki wyborów na Prezydenta Miasta i do Rady Miasta w Piotrkowie. Do II tury wyborów wyznaczonej na 26 listopada weszli Krzysztof Chojniak i Andrzej Czapla, dotychczasowi wiceprezydenci. Zobacz kto Cię będzie reprezentował ...
W sobotę 11 listopada o godz. 11:00 na placu Kościuszki w Piotrkowie odbędzie się uroczystość wręczenia sztandaru Straży Miejskiej w Piotrkowie Trybunalskim.
Urząd Miasta w Piotrkowie otrzymał jako pierwszy w Polsce Certyfikat Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji ISO 27001;2005.
Czy w Piotrkowie nadal jest szansa na powołanie Centrum Sportów Walki, które mogło powstać w naszym mieście już w 2002 roku? Wtedy pomysł i finansowanie zostały zaprzepaszczone przez ówczesne władze miasta.
Z okazji 88 rocznicy Odzyskania Niepodległości Prezydent Miasta Waldemar Matusewicz zaprasza na okolicznościowe spotkania. W piątek w salach Zamku odbędzie się recital Grzegorza Turnaua.
Prezydent Miasta odwołał ze stanowiska Komendanta Straży Miejskiej w Piotrkowie Pana Jacka Hofmana. Jednocześnie Prezydent Miasta ogłosił konkurs na wymienione stanowisko.
Zobacz fotoreportaż z uroczystości nadania imienia rondu ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH 1944 ? 1956. Rondo położone jest u zbiegu ulic: Alei 3 Maja, Stefana Żeromskiego i Franklina Roosevelta.
?CZŁOWIEK - SŁUGA, TŁUMACZ PRZYRODY" - w ramach tego przedsięwzięcia Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim pod patronatem Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi zrealizował kolejny projekt ...
I posiedzenie Instytutu Badań nad Parlamentaryzmem odbędzie się we wtorek 7 listopada w sali Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie. Zapraszamy.
Anetta Mądry wygrała konkurs na stanowisko dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Trybunalskim. Do konkursu ogłoszonego przez Prezydenta Miasta stanęło 5 osób. Nowy dyrektor zaprasza na spotkanie w sprawie przebudowy miejskiego ...