Dzisiaj: Czwartek 02 lipca 2020

Referat Zarządzania Kryzysowego i Obrony ostrzega przed burzami z gradem, które w godzinach popołudniowych mogą występować nad Piotrkowem Trybunalskim. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.
W Urzędzie Stanu Cywilnego odbyła się dziś (2.07) uroczystość jubileuszy małżeńskich. 50 lat wspólnego pożycia małżeńskiego świętowały trzy pary.
Biuro Programu „Niepodległa” zaprasza do składania wniosków o dotacje z programu  „Koalicje dla Niepodległej” . Celem programu jest upamiętnienie setnej rocznicy Bitwy Warszawskiej.
Dwa miesiące wcześniej niż planowano zakończyła się budowa ciepłociągu w ul. Żwirki. Proekologiczna inwestycja wpłynie na poprawę jakości powietrza nad Piotrkowem.
Od środy (1.07) można jeździć po nowo wybudowanym wiadukcie w ciągu ul. Wojska Polskiego. Inwestycja wykonywana była w ramach przebudowy drogi krajowej nr 1.
Trzy piotrkowskie pary świętowały w środę (1.07) Złote Gody. Uroczystość odbyła się w Urzędzie Stanu Cywilnego.
Prezydent Krzysztof Chojniak był gościem środowej (1.07) audycji „O tym się mówi” wyemitowanej na antenie radia Strefa FM. Zapraszamy do wysłuchania audycji.
Piotrkowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego zajęło szóste miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Najlepszych Towarzystw Budownictwa Społecznego za 2020 rok.
Jedną nagrodę oraz trzy wyróżnienia przyznano w konkursie „Nowa Elewacja 2019”. Prezydent Krzysztof Chojniak wręczył dziś (30.06) nagrody właścicielom wyróżnionych kamienic.
Urząd Miasta wprowadza kolejne działania profilaktyczne przeciw COVID-19. W budynkach magistratu zamontowano kamery termowizyjne kontrolujące temperaturę oraz zasłonięcie ust i nosa.