Dzisiaj: Piątek 07 sierpnia 2020

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza do wzięcia udziału w festiwalu rodzinnym „Piękny Dzień Mamy”. W tym roku będzie miał on formę internetową. 
Pierwsze i trzecie miejsca indywidualne oraz drugie w kategorii szkół to sukcesy Zespołu Szkół Ponadpodstawowych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 w ogólnopolskim konkursie Junkers-Bosch szkoli.
Ośrodek Działań Artystycznych przygotował dwie nowe wirtualne wystawy, które będzie można oglądać za pośrednictwem strony www.odaart.pl.
W piątek (24.04) absolwenci Zespołu Szkół Ponadpodstawowych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 zakończyli tegoroczny rok szkolny. W tym ważnym dniu młodzież pamiętała o innych.
… to hasło konkursu rodzinnego ogłoszonego przez Miejski Ośrodek Kultury w związku z przypadającą, 18 maja, setną rocznicą urodzin św. Jana Pawła II.
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza do udziału w zabawach plastycznych. Akcja skierowana jest do dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 16 lat.
 
- Wobec zaistniałej sytuacji, nie możemy spotkać się galerii. Dlatego zapraszamy Was do zapoznania się z naszymi działaniami, które nazwaliśmy „Ze sztuką raźniej” – mówią  pracownicy Ośrodka Działań Artystycznych. Tym razem będzie o wystawie „Przemijanie” i projekcie „Historia jednego dzieła”. 
Kursy przedmaturalne z matematyki, fizyki i chemii przygotowane przez Politechnikę Częstochowską są już dostępne na platformie e-learningowej. www.e-learning.pcz.pl.
…królowały podczas Dnia Otwartego, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 13 im. Trybunału Koronnego. Swoje podwoje dla przyszłych uczniów placówka otworzyła w sobotę, 7 marca.
Dwa złote medale przywieźli z Turnieju Tańca Nowoczesnego „Wieluński Dance” podopieczni piotrkowskiego Miejskiego Ośrodka Kultury.