Dzisiaj: Piątek 07 sierpnia 2020

Młody początkujący pisarz, uczeń Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 6, wnuk piotrkowskiej pisarki pani Janiny Nożownik, opublikował swoją pierwszą książkę. Wybrane wiersze autora pojawiły się w tomiku pt. „Między Wierszami”. Publikacja zaopatrzona jest również w autorskie ilustracje.
 
03-06-2020

Nowa wystawa w ODA

Enuncjacje to tytuł wystawy autorstwa Marcina Jurkiewicza. Wernisaż odbędzie się w piątek (5.06) o godz. 19.00 w Ośrodku działań Artystycznych.
Z okazji Dnia Dziecka na Dziedzińcu Ośrodka Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury, zostały wręczone nagrody zdobyte w Festiwalu Rodzinnym pn. „Piękny Dzień Mamy…”.
„Czas krajobrazu” to wystawa fotografii autorstwa Pawła Pierścińskiego, którą możemy oglądać w piotrkowskim Muzeum.
…to tytuł wystawy malarstwa autorstwa Katarzyny Dyjewskiej. Od piątku (29.05) wystawę można w Ośrodku Działań Artystycznych przy ul. Sieradzkiej 8.
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na swój profil na portalu Facebook. Każdego dnia publikowane są tam aktualne informacje teatralne oraz liczne wydarzenia kulturalne, które mają miejsce w sieci.
 
Już po raz czternasty Miejski Ośrodek Kultury organizuje Mały Konkurs Recytatorski. W tym roku odbędzie się on w wersji online.
Dziś (18.05) wyłoniono zwycięzców konkursu „Upominek na urodziny św. Jana Pawła II” zorganizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury. Z nagrodzonych nagrań powstała wizualizacja.
Z okazji stulecia urodzin Karola Wojtyły Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 6 im. Królowej Jadwigi zorganizował konkurs na plakat i infografikę o Janie Pawle II.
Już po raz dziesiąty zorganizowany zostanie konkurs fotograficzny „Piotrkowska przyroda”. W tym roku – ze względu na panujący stan epidemii – zmienił się regulamin konkursu.