Dzisiaj: Piątek 07 sierpnia 2020

16 medali wywalczyli piotrkowianie podczas XXII Otwartych Mistrzostw Polski Freestyle, które w miniony weekend odbyły się w Twardogórze.
W tym roku 45-lecie swojego istnienia obchodzi Przedszkole Samorządowe nr 24 im. Misia Uszatka. Z tej okazji w miniony piątek w Miejskim Ośrodku Kultury zorganizowano uroczystości rocznicowe.
20-11-2015

O portrecie w OEA

Wczoraj (19.11) w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK gościł Tomasz Lenarczyk, członek Piotrkowskiego Towarzystwa Fotograficznego Fcztery. W trakcie spotkania rozstrzygnięto konkurs fotograficzny „Portret”.
Trzecie miejsce wywalczyła piotrkowska grupa teatralna „Boczny Tor” podczas XXI Amatorskich Artystycznych Spotkaniań Seniorów „Biesiada pod Złotym Liściem”, które odbyły się w Łasku.
W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w miniony piątek (13.11) odbył się pierwszy etap konkursu kulinarnego „Potrawa Wigilijna i Bożonarodzeniowa”. Gościem specjalnym był piotrkowianin Damian Marchlewicz, zwycięzca czwartej edycji Hell’s Kitchen.
„Narkotykom mówię nie – bo kocham życie” to tytuł szkolenia, które dla młodzieży zorganizował 
V Ogólnopolski Festiwal Amatorskich Teatrów Młodzieży i Dorosłych „Trybuna Teatru” za nami. W trakcie trzydniowej imprezy na deskach MOK zaprezentowało się dziesięć teatrów.
09-11-2015

340 lat Chrobrego

I Liceum Ogólnokształcące świętuje w tym roku 340-lat swojego istnienia. Dziś (9.11) zorganizowano uroczystości rocznicowe.
W siedzibie Centrum Informacji Turystycznej (ul. Zamurowa 11) dostępne są nowe pamiątki z Piotrkowa Trybunalskiego. W ofercie znajdziemy m.in. nowe wzory magnesów na lodówkę, obrazki, szkice oraz książki.
Dobiegła końca dwunasta odsłona akcji „Zachowaj Trzeźwy Umysł”. Dziś (4.11) w Miejskim Ośrodku Kultury podsumowano tegoroczne działania.