Targi Foire de Vienne

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 9 =
zdjęcie
Zapraszamy piotrkowskie firmy branży spożywczej do uczestnictwa w targach Foire de Vienne, które odbędą się w październiku 2020 r. we francuskim mieście Vienne (miasto partnerskie Piotrkowa Trybunalskiego) . To ponadlokalne wydarzenie, które w tym roku zgromadziło ponad 300 wystawców. Targi podzielone są na cztery strefy tematyczne: strefa made in France, poświęcona rękodzielnictwu; strefa Książki i Gry; strefa Gastronomia z lokalnymi produktami oraz strefa Auto showroom.
W przyszłym roku, z okazji 15-lecia współpracy partnerskiej pomiędzy Vienne i Piotrkowem Trybunalskim, zorganizowana zostanie dodatkowo strefa Piotrkowa Trybunalskiego, ze stoiskiem promocyjnym miasta.
Do udziału w targach zaproszeni są piotrkowscy producenci regionalnych specjałów kulinarnych. Poza prezentacją firmy na stoisku, będzie możliwość sprzedaży własnych produktów.
Serdecznie zapraszamy Państwa Firmę do uczestnictwa w tym wydarzeniu, które będzie okazją do prezentacji firmy i produktów oraz nawiązania kontaktów handlowych.
Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie i wyżywienie, po stronie wystawcy pozostają jedynie koszty przejazdu.
Prosimy o wstępną deklarację udziału w targach do 17 grudnia br., tel. 44 7321875, 44 7321841 lub e-mail: obsluga.inwestorow@piotrkow.pl


 
← powrót